Lipik neriješeno protiv Mladosti, Dobrovac opet izgubio

04.11.2019. 09:57 | 262 pregleda | Sport

Piše:
Compas

Prava prvenstvena utakmica odigrala se u subotu u Lipiku, ali nažalost po domaće navijače već drugu utakmicu zaredom napadači ne uspijevaju ugurati loptu u mrežu protivnika.

Utakmica je krenula u visokom ritmu i već u prvih 5 minuta tri odlične šanse završile su kraj vratnice Sibinjske Mladosti ili u rukama najboljeg igrača utakmice, gostujućeg vratara Barukčića.

Nakon toga se bude i gosti, ali također ih u naumu o postizanju zgoditka sprječava Zanetti.
Mnoštvo šansi kroz cijelu utakmicu dogodilo se u ostalom djelu susreta, ali su mreže ostale netaknute.

Hajduk je slavio na gostovanju u Kuzmici s visokih 5-1. U odličnoj igri Pakračke momčadi golove su postigli: Matija Filipović 3, Franko Zandona i Tvrtko Krpan po 1.

Trenutno je na tablici MŽNL Brod - Požega, Slavonac iz Bukovlja na vodećoj poziciji s 24 boda. Lipik 1925 nalazi se na šestom mjestu s osam bodova manje, dok je Hajduk deseti s 13 bodova. Sljedeće kolo Lipik gostuje u Kuzmici, a Hajduk dočekuje pretposljednji Jakšić.

1.ŽNL

Croatia DO nastavlja s veoma dobrim igrama, a također je raspoložen duo, Sić - Andrijanić koji se ponovno upisao u strijelce. Tri pogotka postigao je Sić, a jedan je dodao Andrijanić za visoku pobjedu 4-1 protiv Graničara iz Bučja.

Ovom pobjedom Croatia je radi bolje gol razlike na tablici prestigla Dobrovac koji je poražen od BSK Buka. Dobrovčani su dobro krenuli u susret te pogotkom Šulca poveli 1-0. No, već u sljedećem napadu najbolji igrač lige Podobnik vraća rezultat na početak. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme, a u drugom poluvremenu spremnija ekipa gostiju postiže još dva zgoditka, ali svakako domaćima ostaje žal za promašajem Derenja pri rezultatu 1-1.

Sljedeće kolo Dobrovac ponovno igra na svom terenu, a protivnik je Sloga iz Trenkova, dok će Obriježani na gostovanje u Mihaljevce.