Radio Daruvar
NOGOMETNI KLUB LIPIK 1925

Nk Lipik 1925 ovog tjedna tri puta domaćin!

24.07.2019. 10:03 | 538 pregleda | Sport

Seniori će ovoga tjedna odigrati čak tri pripremne utakmice, a prva je ne redu danas u 19 sati na stadionu u Lipiku. Prvi protivnik je trećeligaš iz Nove Gradiške, NK Sloga.

Piše:
Compas

U četvrtak će priliku protiv Slavonca iz Lipovljana dobiti juniori i igrači koji su imali manju minutažu u dosadašnjem dijelu priprema radi obveza ili ozljeda. Slavonac je član 2.ŽNL Sisačko Moslavačke županije.

Najteži protivnik u Lipik dolazi u subotu. Suparnik je ekipa iz Dugog Sela koja se prošle sezone natjecala u 3.HNL Zapad gdje je zauzela sedmo mjesto. Od ove sezone reorganizacijom natjecanja, član je 3.HNL Središte. Utakmica se igra u 19 sati.

Dosad su nogometaši Lipika odigrali dvije pripremne utakmice, u prvoj su poraženi od Budućnosti iz Rešetara s 2-1, a priliku je dobilo čak 28 igrača.

Nakon toga, slijedilo je gostovanje u Jelisavcu kod lanjskog viceprvaka 3.HNL Istok ekipe NK Vihor, te unatoč brojnim izostancima, tek u posljednjoj minuti susreta Zanetti je kapitulirao za poraz od 2-1.