Kune osvojile dva zlata na Prvenstvu Hrvatske u Sisku
schedule29.08.2016. 08:10 | visibility2.069 pregleda | menu_book1 min čitanja | folderRubrika: Sport | Objavio: Tonći Savi
U organizaciji Hrvatskog streličarskog saveza i Streličarskog kluba Siscia prošlog je vikenda 27. i 28. kolovoza održano Field Prvenstvo Hrvatske u Sisku.
Na Prvenstvu Hrvatske u disciplini Field 24+24, koje je ujedno bilo i turnir Siscia Open, nastupilo je dvoje članova SK Kuna iz Pakraca te ostvarilo odlične rezultate:
Tomislav Nemet , dugi luk, veterani - prvo mjesto na prvenstvu Hrvatske i naslov državnog prvaka i prvo mjesto na turniru;
Zvjezdana Drašner , goli luk, seniroke - prvo mjesto na prvenstvu Hrvatke te drugo mjesto na turniru.