Podešavanje teksta:
BICIKLISTIČKA LIGA GIANT 2016

Titani Šubr i Jeftinić na pobjedničkom postolju, Ljevar odustao

schedule21.06.2016. 07:39  |  visibility1.336 pregleda  |  menu_book1 min čitanja  |  folderRubrika: Sport  |  Objavio: Tonći Savi

U nedjelju 19. lipnja održana je šesta utrka Slavonske brdsko biciklističke lige 'Giant' pod nazivom XCO Vallis Aurea nedaleko od Požege.

Trojica Titana su nastupila na kružnoj stazi duljine oko četiri kilometra. U 11 sati startali su Veterani B, a među njima i Mario Šubr koji je odvozio četiri kruga u vremenu od nepunih 57 minuta (56:43) te zasluženo slavio u svojoj kategoriji. Nakon 13 sati su bili teži uvjeti na stazi zbog kiše koja je počela padati pola sata prije samog starta te je stoga smanjen broj krugova u ostalim kategorijama. Marko Ljevar je odustao od borbe s teškom stazom u vrlo ranoj fazi utrke, a Saša Jeftinić je odvozio pet krugova u vremenu od 1 sat i nepune 33 minute (1:32:43) te završio na drugom mjestu u kategoriji Elite.