Radio Daruvar 2
ŽRK Lipik

Rukometašice poražene u Vukovaru; u sljedećem kolu u Lipiku igraju protiv Darde

11.10.2021. 13:29 | 329 pregleda | Sport

Seniorska ekipa ŽRK „Lipik“ doživjela je poraz u 2. kolu 3. HRL Istok. Na gostovanju u Vukovaru, bolji od njih bio je istoimeni domaćin rezultatom 25:21 (13:12).

Piše:
Compas

Prvo poluvrijeme je obilježilo konstantno izmjenjivanje u vodstvu obje ekipe, od +3 za domaće igračice, do +2 za naše seniorke. Da je bilo malo više koncentracije u završnici prvog poluvremena, prednost bi bila na strani naših cura.

Gol za gol se igralo do rezultata 15:15 kada Vukovar koristi crnu rupu igračica Lipika te odlazi na 19:15. Stečenu razliku vrlo sigurno održavaju te bilježe pobjedu.

Za ŽRK „Lipik su nastupale: vratarka Leonarda Pejša te igračice Ana Čičković (4 pogotka), Ela Fureš (3), Anja Mihaljević (3), Nina Babojelić, Erna Grčević (3), Hana Basarić, Adriana Selihar (2), Ivana Šimunović (6) i Tamara Šolinc.

U sljedećem kolu u Lipiku gostuje vrlo dobra ekipa Darde.