Medianno
16. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR U LIPIKU

Obilje pogodaka i prolaz favorita u četvrtfinalnim utakmicama; danas polufinala od 17:15

28.12.2018. 11:21 | 800 pregleda | Sport

Brza i atraktivna igra s obiljem pogodaka obilježila je četvrtfinalne utakmice odigrane jučer navečer u okviru 16. Božićnog malonogometnog turnira koji se odigrava u Školskoj sportskoj dvorani u Lipiku.

Piše:
Compas

Prvu utakmicu odigrali su Samoposlužna autopraonica Pakrac/Šuma Šugić/CB Elixir i Živi Zid/Pekarna Pane di vita Novska, a nakon vodstva Novljana od 2-0, mlada ekipa okreće utakmicu te slavi s 5-2.

Prošlogodišnji pobjednik CB Numero/Kip Gradnja bez većih problema s ukupnih 7-1 slavio je u ogledu protiv Usluge Pakrac.

Elite Academy i MM Računovodstvo/CB Ana odigrali su treću utakmicu, a nakon pogotka Grafine za 1-0, utakmica se prelomila na korist vrlo mladih domaćih dečki koji su na kraju upisali pobjedu od 6-1.

Posljednju utakmicu večeri odigrali su CB Tržnica/Mont Metal i Mršić Gradnja, a nakon uvodnih par minuta u kojima je golman domaće ekipe obranio nekoliko stopostotnih šansi, stvari se okreću u korist CB Tržnica/Mont Metal te do poluvremena odlaze na 2-0, a do kraja i konačnih 7-0.

19:55 Polufinale veterani: Mak Kutina - Portes
20:40 Polufinale seniori: Samoposlužna autopraonica Pakrac/Šuma Šugić/CB Elixir - CB Numero/Kip Gradnja
21:40 Polufinale seniori: Elite Academy - CB Tržnica/Mont Metal